کراتین مو بلوار فردوس

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. کراتین مو بلوار فردوس

کراتین مو بلوار فردوس

مارینا بیوتی تخصصی ترین مرکز زیبایی و آرایشگاه

کراتین مو بلوار فردوس، آریاشهر، شهران، غرب تهران

قبل از استفاده کراتین مو بلوار فردوس، آریاشهر، شهران، غرب تهران خوب است که بدانیم کراتین مو چیست! کراتینه کردن مو برای لخت و براق کردن موهای شماست در ادامه با ما همراه باشید تا با مزایای این کار آشنا شوید

آرایشگاه مارینا متخصص کراتین مو بلوار فردوس، آریاشهر، شهران، غرب تهران می باشد.

کراتین مو بلوار فردوس

کراتینه کردن مو چیست؟

کراتینه کردن مو به عنوان روشی نیمه دائمی برای صاف کردن مو است به طوریکه موها به طور موقت با مخلوط مایع کراتین مو پوشش داده می‌شوند. انجام این روش معمولاً در آرایشگاه‌ها، 90 دقیقه یا بیشتر طول می‌کشد و تأثیر آن تقریباً سه ماه باقی می‌ماند. افراد دارای موهای فرفرری و وز شده داوطلب انجام کراتین مو هستند.

بهترین روش کراتین مو بلوار فردوس، آریاشهر، شهران، غرب تهران چیست؟

در سالن‌های زیبایی از کراتین مو بلوار فردوس به منظور بهبود وضعیت و افزایش استحکام مو و همچنین درخشندگی مو از کراتین استفاده می‌شود.

برای کراتینه کردن موها فرقی نمی‌کند موهای شما چقدر فر و وز باشد. با روش کراتینه، موهایی نرم و صاف و براق خواهید داشت و این روش، بسیار تاثیرگذار است. ظاهر جدیدتان تا سه ماه ماندگار است و بعد از این مدت، موهای شما به حالت اولیه برمی‌گردد.

کراتین مو بلوار فردوس

کراتین مو بلوار فردوس، آریاشهر، شهران، چیتگر، غرب تهران

 

معرفي مارينا بيوتي

سالن آرايش و زيبايي مارينا با هدف ارائه خدمات تخصصي آرايش و زيبايي براي مشتريان عزيز با تمام وجود در بحث آرایشگاه در چیتگر، شهران، آریاشهر، بلوار فردوس، غرب تهران، بلوار تعاون در زمینه کاشت ناخن، رنگ مو، کراتین مو، پیرسینگ، تتو بدن، هاشور، اپیلاسیون، فیبروز ابرو و اکستنشن مژه با 13 سال سابقه فعاليت مي كند.

تماس :

09128504489

تلفن ثابت:

۴۴۷۶۷۳۵۵

پیج اینستاگرام ما :

سالن مارینا بیوتی

و در راستاي خدمات کراتین مو بلوار فردوس ، آریا شهر، شهران، غرب تهران با سالها سابقه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

در اين صفحه نمونه كار هاي انجام شده در رابطه با کراتین مو بلوار فردوس و آریاشهر و آموزش هايي در اين زمينه براي شما عزيزان قرار داده ايم.

فهرست