کراتین مو غرب تهران

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. کراتین مو غرب تهران

کراتین مو غرب تهران

مارینا بیوتی تخصصی ترین مرکز زیبایی و آرایشگاه

کراتین مو غرب تهران

صافی و براقی مو از مهمترین عوامل در زیباتر به نظر رسیدن موهای شماست. این موضوع به مهم‌ترین دغدغه در نتیجه این امر برای مراکز زیبایی و آرایشگاه ها فرصتی فراهم آورده است که با استفاده از روش های مختلف، تا حدودی موها را صاف و درخشان کنند. کراتین مو غرب تهران، چیتگر، بلوار تعاون، شهر زیبا، شهران، آریاشهر، بلوار فردوس یکی از این روش هاست

آرایشگاه مارینا متخصص

کراتین مو غرب تهران، چیتگر، بلوار تعاون، شهر زیبا، شهران، آریاشهر، بلوار فردوس

کراتین مو غرب تهران، چیتگر، بلوار تعاون، شهر زیبا، شهران، آریاشهر، بلوار فردوس

می باشد.

کراتین مو غرب تهران، چیتگر، بلوار تعاون، شهر زیبا، شهران، آریاشهر، بلوار فردوس چیست؟

کراتین پروتئین اصلی موجود در پوست، مو و ناخن است که باعث حفاظت و عدم شکنندگی آنها می شود. وقتی این ماده براثر قرار گرفتن در معرض آفتاب، مواد شیمیایی یا سبک زندگی، در سلول های پوست و مو کم می شود، موها شادابی خود را از دست داده و به اصطلاح وز و زبر خواهند شد.

کراتین مو یا پروتئین تراپی چه قدر دوام دارد؟

در سال های اخیر کراتین مو غرب تهران برای ترمیم موی آسیب دیده و زبر روی کار آمده است. در واقع کراتین مورد نیاز به صورت مصنوعی و با مواد شیمیایی ساخته و برای ترمیم مو به کار گرفته می شود. اما این روش دائمی نیست و بعد از مدتی مو، شفافیت و صافی خود را از دست داده و به ترمیم دوباره نیاز خواهد بود.

معرفي مارينا بيوتي

سالن آرايش و زيبايي مارينا با هدف ارائه خدمات تخصصي آرايش و زيبايي براي مشتريان عزيز با تمام وجود در بحث آرایشگاه در چیتگر، شهران، آریاشهر، بلوار فردوس، غرب تهران، بلوار تعاون در زمینه کاشت ناخن، رنگ مو، کراتین مو، پیرسینگ، تتو بدن، هاشور، اپیلاسیون، فیبروز ابرو و اکستنشن مژه با 13 سال سابقه فعاليت مي كند.

تماس :

09128504489

تلفن ثابت:

۴۴۷۶۷۳۵۵

پیج اینستاگرام ما :

سالن مارینا بیوتی

و در راستاي کراتین مو غرب تهران، چیتگر، بلوار تعاون، شهر زیبا، شهران، آریاشهر، بلوار فردوس با سالها سابقه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

در اين صفحه نمونه كار هاي انجام شده در رابطه با کراتین مو بلوار فردوس و آریاشهر و آموزش هايي در اين زمينه براي شما عزيزان قرار داده ايم.

فهرست